wholeliving

Taste Test: 5 Juice Cleanses

Comments

Comments (2)

  • JessieKay23 19 Jun, 2013

    There must be an error with the prices because to spend so much money on cleanse per day, it would be better off creating your own.
    The Bestest Ever!

  • jstamesngr 29 Oct, 2012

    on the very 1st one, $99/day - that is RIDICULOUS!! Who the hell would really pay this much a day - out of their minds w/ greed....

More from Eat Well

New from Whole Living Daily

Shared On Facebook